Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Sierpień 28, 2018 Administrator Ogólna

   W piątek 22 czerwca 2018 r. zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Upłynął nam bardzo pracowicie i aktywnie. Uczniowie starali się nadrabiać zaległości, aby osiągnąć jak najlepsze oceny na  świadectwie. Pisali wiele kartkówek, testów, przygotowywali dodatkowe referaty, prezentacje  i zadania, mimo, że słoneczna pogoda kusiła do wypoczynku na łonie przyrody.

   Dzień zakończenia roku szkolnego rozpoczęliśmy w kościele. Uczestniczyliśmy we mszy św., którą odprawił ks. Marcin Pokrywka wraz z ks. Józefem Kotem. Dziękowaliśmy Bogu za szczęśliwie przeżyty rok.

    Następnie przybyliśmy do naszej szkoły. Na początku spotkania uczniowie kl. II gimnazjum pożegnali koleżanki i kolegów z kl. III gimnazjum kończących edukację na tym poziomie. W scenariuszu uwzględnili, w sposób humorystyczny, ich cechy charakteru i sposób zachowania. Wręczyli im na pamiątkę kubki ceramiczne z imionami. Potem uczniowie kl. III gimnazjum  w formie poetyczno – muzycznej pożegnali nauczycieli, pracowników i uczniów. Nie obyło się bez łez. Życzymy naszym absolwentom wszelkiej pomyślności w przyszłości, szkołach ponadgimnazjalnych i w życiu osobistym.

Pani dyrektor wręczyła wyróżniającym się uczniom świadectwa i nagrody książkowe. Życzyła wszystkim zdrowych i bezpiecznych wakacji.

    Po części oficjalnej dzieci spotkały się w klasach  z wychowawcami. Wręczono uczniom świadectwa. W czasie rozmów przypominano o zasadach zachowania bezpieczeństwa. Do zobaczenia za dwa miesiące.

nasz patron

Święty Jan Kanty
ur. 23 lub 24 czerwca 1390 r.
zm. 24 grudnia 1473 r.

Ciekawe linki
Zespół Szkół im. Jana Kantego w Zalesiu
Zalesie 123, 37-126 Medynia Głogowska, tel.: 172261306, e-mail: kontakt@zszalesie.webg.pl
Powered by Viola © Grupa Webg.